Pályázati felhívás számviteli csoportvezető állás betöltésére a Petőfi Irodalmi Múzeumban

Munkatársat keresünk

A Petőfi Irodalmi Múzeum pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Számviteli csoportvezető

Főbb feladatok, munkák:

- Számviteli területen végzett feladatok ellátása, ellenőrzése;

- az államháztartás rendje szerinti költségvetési szerv gazdálkodására vonatkozó szakmai és jogi előírások ismerete;

- gazdasági témájú szabályzatok aktualizálásában való részvétel;

- a könyvelési bizonylatok kontírozásának, rögzítésének ellenőrzése;

- előirányzat -módosítások készítése, egyeztetése, könyvelése;

- a főkönyv és analitika egyeztetése;

- elszámolások, beszámolók készítése, ellenőrzése;

- szakmai kimutatások vezetése;

- pályázatok elszámolásában történő részvétel;

- adózással kapcsolatos feladatok követése, adóbevallások készítése;

- a számviteli csoport munkájának irányítása és szakmai felügyelete.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/közgazdasági képesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett, legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai) alkalmazások
  • Büntetlen előélet, betöltött 18. életév, magyar állampolgárság
  • CT-ECOSTAT program felhasználói szintű ismerete
  • KKVTR rendszer ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői szakképzettség
  • angol vagy német nyelvből középfokú, komplex nyelvvizsga
  • költségvetési szervnél szerzett, legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

- Teljes munkaidő

- Versenyképes fizetés

- Általános munkarend, rugalmas munkaidő - szabad hétvége

- Kollektív Szerződés

- Utazási költségtérítés Budapesten kívüli lakcím esetén

- Szemüveg költségtérítés

- Iskoláztatási támogatás

- Folyószámla-költségtérítés

- Telefonflotta

- Bérigény megjelölésével önéletrajz, szakmai gyakorlat és végzettségek igazolása.

- Szükséges a pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben jogszabályban előírtak szerint szükséges kezeléséhez hozzájárul.

- Pályázati nyertesség esetén erkölcsi bizonyítvány.

Pályázati anyagát postai úton az alábbi elérhetőségre kérjük megküldeni:

Petőfi Irodalmi Múzeum

1053 Budapest,

Károlyi utca 16.

A borítékra kérem ráírni: „számviteli csoportvezető”

Beküldési határidő: 2023. 04. 18.